Westport Cabinet Power Chair Side Table
Description
Description
Product SKU: White: 2545-6 Navy: 2546-6 Green: 2547-6Product Dimensions: 22X16X24 in
Features
| Power | Yes |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 16 × 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Jofran |
| Color | Blue |
| Detail Color | Navy |
| Style | Transitional |
| Collection | Westport |
| Features | Power |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Westport Dowelback Chair (2/ctn-kd)
Westport 48″ Round To Oval Table
Westport Tall Cabinet
| Dimensions | 17 × 38 × 72 in |
|---|---|
| Brand | Jofran |
| Color | White |
| Detail Color | Westport White |
| Style | Transitional |
| Collection | Westport |
| Features | Storage |
Westport Leg Chair Side Table
Westport Cabinet Power Chair Side Table
| Dimensions | 16 × 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Jofran |
| Color | Green |
| Detail Color | White: 2545-6 Navy: 2546-6 Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Westport |
| Features | Power |
Westport Ladderback (2/ctn)
Westport Dowelback Chair (2/ctn-kd)
Foundations Nightstand
Michael Alan Showroom
Tribeca Nightstand
Balam 2 Drawer, Nightstand
Modern Wilshire Nightstand
Slade One Drawer Nightstand
Michael Alan Showroom
Dovetail Night Stand – 754-227
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 30 × 26 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sun Bleached White |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Foundations Nightstand
Warner Three Drawer Nightstand
Linea Nightstand
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.