Mission Viejo Server
With meticulous attention to detail, our mission-inspired Mission Veijo Dining Collection is the perfect addition to your dining space. Warm brown hues, flat slats, and stable construction create a timeless charm, while the exposed bolt head accents add a touch of industrial flair. Enjoy meals in style with this unique and durable dining set.
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 56 × 36 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Style | Craftsman/Mission with Industrial Accents |
| Collection | Mission |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Mission Viejo High-low Dining Table
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 78 × 42 × 36 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Style | Mission/Craftsman |
| Collection | Mission |
| Features | Storage |
Mission Viejo Dining Chair
Mission Viejo Counter Bench
Eden Server
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 36.25 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dune |
| Style | Rustic |
| Collection | Eden |
| Features | Storage |
Albion Sideboard
Foundations Buffet
| Dimensions | 20 × 58 × 32.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Light Shale, Linen and Brushed Stainless Steel |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Foundations |
| Features | Storage |
Toronto 4 Door Sideboard
Jarvis Server
Lansing Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 40 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Lansing |
| Features | Storage |
Caspar Iron Four Door Cabinet
Denver Solid Wood 4dr Cabinet – Distressed Gray/antique White
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.