72” Media Console – 3659CB-72
Description
Description
Product Details
| Weight | 154 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 72″x16″x32″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 72 × 32 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Lunula Entertainment Credenza
| Dimensions | 21.38 × 86 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Flaxen |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Barcelona Entertainment Credenza
| Dimensions | 18.75 × 72 × 33.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Modern Glam |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Fynn Display Cabinet
Living Room 4 Doors Console IFD4221CNS
Foundations Entertainment Credenza
Solaria Entertainment Credenza
Penrose Entertainment Credenza
Antibes Entertainment Credenza
Albion Entertainment Credenza
| Dimensions | 19.25 × 80.5 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Power |
Melange Mountgomery Four Door Credenza
Prado Entertainment Credenza
Fynn Blonde Display Cabinet
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.