Jane Media Console w/ Fire Place Option – 3513WL-86
Description
Description
Product Details
| Weight | 185 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86″x16.5″x32″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 185 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 86 × 32 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
4 Drawer TV Stand IFD9921STN
Fynn Light Oak Display Cabinet
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 45 × 89 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Modern, Traditional |
| Collection | Fynn |
| Features | Storage |
Sereno Entertainment Credenza
Melange Mountgomery Four Door Credenza
Parota 60 Inch TV Stand
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary, Rustic |
Trianon Entertainment Credenza
| Dimensions | 19.5 × 80 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Engineered Contrast Ebony |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Trianon |
| Features | Storage |
Kintore Entertainment Credenza
Fynn Display Cabinet
Foundations Entertainment Credenza
Michael Alan Showroom
Commerce & Market Open Space Entertainment Console
Albion Entertainment Credenza
| Dimensions | 19.25 × 80.5 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Power |
Fynn Blonde Display Cabinet
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.