Madison County Media Wall
Experience relaxed sophistication in your living space with our Madison County media and accent collection, expertly crafted using reclaimed pine and gliding barn door accents. The collection’s beautiful design and impeccable construction add a touch of rustic charm to your home, while the gliding barn door accents create a unique and stylish statement.
| Weight | 185 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 104 × 73 in |
| Brand | Jofran |
| Color | White |
| Detail Color | Vintage White |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Madison County |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Madison County Power Nightstand
Madison County Slatback Chair (2/ctn)
Madison County Barn Door Dresser
Madison County Harris Console Table
Madison County Harris End Table
Madison County Dresser Mirror
Madison County Harris Coffee Table
Madison County 4pc Sofa Console
Madison County 3pc Counter Set
Madison County Bench
Madison County Round To Oval Dining Table
Madison County 3pc Counter Set
Eastman Entertainment Credenza
Parota 60 Inch TV Stand
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary, Rustic |
Living Room 4 Doors Console IFD4221CNS
Cornelia Entertainment Credenza
Fynn Light Oak Display Cabinet
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 45 × 89 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Modern, Traditional |
| Collection | Fynn |
| Features | Storage |
Arcadia Entertainment Credenza
Solaria Entertainment Credenza
Foundations Entertainment Credenza
Tribeca Entertainment Credenza
| Dimensions | 20.5 × 80.38 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Tadon and Barlow |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tribeca |
| Features | Storage |
Penrose Entertainment Credenza
Melange Mountgomery Four Door Credenza
Lunula Entertainment Credenza
| Dimensions | 21.38 × 86 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Flaxen |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.