Aurora Hills 2 Door Accent Cabinet
Elevate the aesthetic appeal of any room in your home with these versatile cabinets, which serve as a stylish focal point. With glass inlay doors showcasing elegant fretwork and an alluring two-toned finish, these cabinets exude a chic and sophisticated vibe.
| Weight | 49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 31 × 34 in |
| Brand | Jofran |
| Color | White |
| Detail Color | Brushed White |
| Style | Transitional |
| Collection | Aurora Hills |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Aurora Hills 2 Door Accent Cabinet
Aurora Hills 6 Door Accent Cabinet
Aurora Hills 4 Door Accent Cabinet
Aurora Hills 4 Door Accent Cabinet
Aurora Hills 6 Door Accent Cabinet
Aurora Hills 2 Door Accent Cabinet
Aurora Hills 4 Door Accent Cabinet
Aurora Hills 6 Door Accent Cabinet
Stratton Etagere
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 40 × 66 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Jackson Pedestals
Lanita Accent Table
Dayle Accent Table
Stratton White Etagere
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 40 × 66 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Coastal, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Serrano Two Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 44 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Serrano |
| Features | Storage |
Laguna Accent Table
Silhouette Etagere
Wimshaw Accent Table
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 24.13 × 12 in |
| Color | Brown, Brown/Black, Grey |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Series Features | Accent table. Constructed of solid wood in a medium brown finish and black finished metal. C-table design. |
| Brand | Ashley Furniture |
Nidra Accent Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.