Aurora Hills 4 Door Accent Cabinet
Elevate the aesthetic appeal of any room in your home with these versatile cabinets, which serve as a stylish focal point. With glass inlay doors showcasing elegant fretwork and an alluring two-toned finish, these cabinets exude a chic and sophisticated vibe.
| Weight | 97 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 58 × 35 in |
| Brand | Jofran |
| Color | White |
| Detail Color | Brushed White |
| Style | Transitional |
| Collection | Aurora Hills |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Aurora Hills 6 Door Accent Cabinet
Aurora Hills 2 Door Accent Cabinet
Aurora Hills 4 Door Accent Cabinet
Aurora Hills 2 Door Accent Cabinet
Aurora Hills 6 Door Accent Cabinet
Aurora Hills 2 Door Accent Cabinet
Aurora Hills 4 Door Accent Cabinet
Aurora Hills 6 Door Accent Cabinet
Solaria Accent Table
Kiara Three Drawer Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 42 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Glam/Luxe, Traditional |
| Collection | Kiara |
| Features | Storage |
Kaley Etagere
Zina Accent Table
Oxford Two Door Cabinet
Laguna Accent Table
Reverie Two Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 42 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary, Rustic |
| Collection | Reverie |
| Features | Storage |
Laguna Accent Table
Serrano Two Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 44 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Serrano |
| Features | Storage |
Jackson Pedestals
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.