Dusty Cream Small Vase With Handles
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:12.0 W:8.0 D:8.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 8 × 8 × 12 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dusty Cream |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Michael Alan Showroom
Darsa Console Table
Wiltshire T4701-43 Rectangular Cocktail Table
Cole Dining Chair
MichaelAlan
Sunset D5783-66 Upholstered Host Side Chair (2/ctn)
Michael Alan Showroom
Sunset D5783-14 Buffet
Michael Alan Showroom
Whitman – Verona Linen Powered By Freemotion 6pc Modular Power Reclining Sectional With Adjustable Headrests
Michael Alan Showroom
Sunset D5783-21 Trestle Dining Table
Linea Dresser
Calypso Outdoor Swivel Chair
Cumulus – Cozy Snow Queen Bed 5/0
Lucas STOOLS 40356-30/25DB
Lennon Rocking Recliner – 010787
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 32.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Lennon |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.