Milky Glass Vase
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:14.0 W:10.0 D:10.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 10 × 10 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Cream |
| Detail Color | Milky Glass With Gray Textured Base |
| Style | Contemporary |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
AI11385
Category: Accessories
Tags: Accessories, Cream, Milky Glass With Gray Textured Base, Style Craft
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Michael Alan Showroom
Colby Occasional Swivel Chair
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 28.5 × 33 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glenn Frost |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Colby |
| Features | Swivel |
Michael Alan Showroom
Sunset D5783-14 Buffet
Cumulus – Cozy Snow Queen Bed 5/0
Michael Alan Showroom
Tribeca Nightstand
Cole Dining Chair
Michael Alan Showroom
Tribeca Nightstand
Escape – Mirage Mist 4pc Modular Sectional
Michael Alan Showroom
Modern Desk
Michael Alan Showroom
Linea Bench
| Dimensions | 18 × 18 × 19.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Greige |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
Wiltshire T4701-03 Rectangular End Table
Michael Alan Showroom
Darsa Cocktail Table
Linea Dresser
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.