Affinity Console Table, 2 Cartons
With understated sophistication, the Affinity Console table complements with ease. Featuring a shapely cast aluminum base in antique gold that encapsulates a natural white marble top. True to the nature of natural materials, each piece will have unique marbling and veining throughout.
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 47 × 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Affinity |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Compass Console Table
Gavin Console
Stratton Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Duncan Console Table
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 70 × 30 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Richmond Console Table
Jackson Console Table
Latola Solid Wood Console
Harmony Console Table
Oslo Console Table
Highland Park Console Table
Tess Console Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.