Baroque Console Table
Add a touch of elegance to your living room design with this uniquely lovely occasional group. Constructed from high-quality Asian hardwood, each piece is designed to impress with its superior craftsmanship and durability.
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 48 × 30 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Baroque |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Acosta Console Table
Richmond Console Table
Gavin Console
Catalina Console Table
Tess Console Table
Harmony Console Table
Adrian Console Table
Horizons Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 54 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Coastal, Modern |
| Collection | Horizons |
| Features | Storage |
Equinox Console Table
7781 Blackburn Console
Perrine White Console Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.