Genara Console Table
Description
Description
Finished in an aged bone-white over mahogany veneer with a multi-level display, featuring a hand carved geometric top in solid mahogany wood in a warm oatmeal wash.
Additional information
Additional information
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 48 × 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Genara |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Tess Console Table
Adrian Console Table
Michael Alan Showroom
Darsa Console Table
7781 Blackburn Console
Linea Console Table
Compass Console Table
Acosta Console Table
Richmond Console Table
Horizons Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 54 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Coastal, Modern |
| Collection | Horizons |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.