Madison County Harris Console Table
Add rustic charm to your living space with our Madison County Occasional Collection. Expertly crafted using reclaimed pine and featuring gliding barn door accents, this collection adds a touch of unique style to your home. The impeccable construction and beautiful design make a statement that is both elegant and functional, creating a warm and inviting atmosphere in your living room. With the Madison County Collection, you can enjoy a beautiful and durable addition to your home.
| Weight | 68.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 50 × 30 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barnwood |
| Style | Rustic Farmhouse |
| Collection | Madison County |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Madison County Ladderback Counter Stool (2/ctn)
Madison County Slatback Chair (2/ctn)
Madison County Power Nightstand
Madison County Ladderback Counter Stool (2/ctn)
Madison County 60″ Media Console
Madison County Farmhouse Extension Table
Madison County Harris End Table
Madison County Collection 32″ Fireplace
| Weight | 69.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 32 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Vintage Black |
| Style | Rustic |
| Collection | Madison County |
| Features | Customizable |
Madison County 4pc Sofa Console
Madison County Server And Hutch
Madison County Bench
Madison County Chairside Table
Stratton Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
7781 Blackburn Console
Latola Solid Wood Console
Deen Console Table
Oslo Console Table
Highland Park Console Table
Ryandale Console Sofa Table
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.5 × 32.5 × 52 in |
| Color | Antique Pewter Finish, Grey, White |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Marble/Stone and/or Stone Like, Metal |
| Shape | Rectangle |
| Series Features | Console sofa table. Constructed of sand casted aluminum in antique pewter finish, white marble and clear glass. 1 shelf. |
| Brand | Ashley Furniture |
Catalina Console Table
Richmond Console Table
4 Door Console IFD5721CNS
Linea Console Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.