Madison County Barn Door Dresser
Create a serene and sophisticated atmosphere in your bedroom with our Madison County Bedroom Collection. Crafted using reclaimed pine and featuring gliding barn door accents, this collection adds a touch of rustic charm to your space. The impeccable construction and beautiful design create a unique and stylish statement that is both cozy and inviting. With the Madison County Bedroom Collection, you can enjoy a beautiful and functional addition to your home that offers a peaceful and relaxing retreat.
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 62 × 45 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Vintage Black |
| Style | Rustic Farmhouse |
| Collection | Madison County |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Madison County Collection 32″ Fireplace
| Weight | 69.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 32 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Vintage Black |
| Style | Rustic |
| Collection | Madison County |
| Features | Customizable |
Madison County Slatback Chair (2/ctn)
Madison County Round To Oval Dining Table
Madison County Round To Oval Dining Table
Madison County Barn Door Chest
Madison County 4pc Sofa Console
Madison County Slatback Counter Stool
Madison County Barn Door Coffee Table
Madison County Farmhouse Extension Table
Madison County End Table
Madison County 4pc Sofa Console
Madison County Harris End Table
Foundations Dresser
Caleb Six Drawer Dresser
Everette Six Drawer Dresser
Crosby Six Drawer Dresser
Holden Six Drawer Dresser
Albion Dresser
Serenity Mainstay Six Drawer Dresser
Menton Dresser
Silhouette Dresser
Foundations Dresser
Haines Dresser
| Dimensions | 20 × 63 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sable Brown and Grey Mist |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Logan Square |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.