North Fork Console Table
The North Fork collection from Jofran is the perfect way to add a touch of classic charm to your space. With its clean and streamlined silhouette and crisp white finish, it complements any decor style. The black hardware adds a pop of contrast to complete the look.
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 29 in |
| Brand | Jofran |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | North |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Oslo Console Table
Stratton Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Latola Solid Wood Console
Perrine White Console Table
Raiden Console Table
Linea Console Table
Gavin Console
Ryandale Console Sofa Table
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.5 × 32.5 × 52 in |
| Color | Antique Pewter Finish, Grey, White |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Marble/Stone and/or Stone Like, Metal |
| Shape | Rectangle |
| Series Features | Console sofa table. Constructed of sand casted aluminum in antique pewter finish, white marble and clear glass. 1 shelf. |
| Brand | Ashley Furniture |
Highland Park Console Table
Natural Parota 3 Drawer 4 Glass Door Console
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.