Vivian Sofa Table – 3156DR-S
Description
Description
Product Details
| Weight | 85 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60″x16″x28” (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 60 × 28 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Vivian |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Vivian Writing Desk w/ Power Plug – 2833DR-P
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 58 × 31 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Vivian |
| Features | Power |
Vivian Writing Desk w/ Power Plug – 2833RN-P
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 58 × 31 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Vivian |
| Features | Power |
Toscana 2 Drawer Sofa Table
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54.75 × 16 × 30.5 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Toscana |
| Features | Storage |
Tiffany Sofa Table
Olivia 2 Drawer, Sofa Table
Walnut 3 Drawer, Sofa Table
| Weight | 68.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54.25 × 16.25 × 31.5 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Walnut |
| Features | Storage |
Alban 1 Drawer, Sofa Table
Teak 3 Drawer, 1 Shelf Sofa Table
| Weight | 28.67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 53.5 × 16 × 30 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Teak |
| Features | Storage |
Mezquite Sofa Table
Lanfer T5957-73 Sofa Table
Balam 1 Shelf, Sofa Table
| Weight | 49.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 16.5 × 30 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Black |
| Style | Modern |
| Collection | Balam |
| Features | Storage |
Tiffany 1 Shelf, Sofa Table
Walnut Sofa Table
Ashleigh Flip Out Sofa Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.