Rectangular Counter Table Top
Additional information
Additional information
| Weight | 63.93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 58 × 3.25 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Alabaster and 9333A-7 Fabric |
| Style | Traditional |
| Collection | Newport D5430 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
D5430-42T
Category: Uncategorized
Tags: Alabaster and 9333A-7 Fabric, Dining Table Tops, Magnussen Home
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Newport D5430-14 Buffet
Rectangular Counter Table Base
Newport D5430-15 Server
Newport D5430-73 Dining Arm Chair w/Upholstered Seat & Back (2/ctn)
Newport D5430-82 Counter Dining Chair w/Upholstered Seat (2/ctn)
Newport D5430-42 Rectangular Counter Table
Newport D5430-01T Wood Dining Cabinet Top SU
Newport D5430-62 Dining Side Chair w/Upholstered Seat (2/ctn)
Newport D5430-20 Rectangular Dining Table
Newport D5430-68 Bench w/Upholstered Seat
| Weight | 500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 56 × 19 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | 9333A-7 Fabric, Alabaster |
| Style | Traditional |
| Collection | Newport D5430 |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.