Westbourne Wood Queen Panel Bed Footboard SU
Description
Description
Product Details
| Construction & Features | bolt-on rails. |
|---|---|
| Construction & Features | slats with support legs. |
| Construction & Features | floor protectors. |
Additional information
Additional information
| Weight | 43.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.25 × 62.75 × 19 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Umber and Milo Ivory Fabric |
| Style | Transitional |
| Collection | Westbourne B5888 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
B5888-54F
Category: Uncategorized
Tags: Bed Parts, Brown, Dark Umber and Milo Ivory Fabric, Magnussen Home
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Westbourne B5888-54 Complete Queen Panel Bed
Westbourne Wood Queen Panel Bed Upholstered Footboard SU
Westbourne Wood Queen Panel Bed Storage Footboard SU
Westbourne B5888-2042 Dresser with Portrait Mirror
Westbourne B5888-74A Cal.King Panel Storage Bed
| Dimensions | 91.25 × 78.75 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Umber, Milo Ivory Fabric |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Westbourne B5888 |
| Features | Storage |
Westbourne B5888-42 Portrait Mirror
Westbourne Wood Queen/King Panel Upholstered Bed Rails SU
Westbourne B5888-01 Drawer Nightstand
Westbourne Wood King Panel Bed Headboard KD
Westbourne B5888-74 Cal.King Panel Bed
Westbourne Wood King Panel Bed Upholstered Headboard KD
Westbourne B5888-20 Drawer Dresser
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.