Willowbrook Wood Queen/King Panel Bed Rails SU
Description
Description
Product Details
| Construction & Features | bolt-on rails. |
|---|---|
| Construction & Features | slats with support legs. |
| Construction & Features | floor protectors. |
Additional information
Additional information
| Weight | 24.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 82 × 2 × 7 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | White |
| Detail Color | Egg Shell White w/slight rub through and M10868 Natural Fabric |
| Style | Transitional |
| Collection | Willowbrook B5324 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
B5324-54R
Category: Uncategorized
Tags: Bed Parts, Egg Shell White w/slight rub through and M10868 Natural Fabric, Magnussen Home, White
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Willowbrook B5324-55B Complete Queen Wall Bed w/Upholstered HB
Willowbrook B5324-64A Complete King Panel Storage Bed
Willowbrook B5324-13 Door Chest
Willowbrook Wood Cal.King Panel Bed Rails SU
Willowbrook B5324-40 Landscape Mirror
Willowbrook B5324-65B Complete King Wall Bed w/Upholstered HB
Willowbrook Wood King Panel Bed Headboard KD
Willowbrook Wood Queen Panel Bed Headboard KD
Willowbrook B5324-01 Drawer Nightstand
Willowbrook B5324-65A Complete King Panel Storage Bed w/Upholstered Headboard
Air-X Performance® Crib and Toddler Mattress
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 28 × 6 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | Air-X |
| Features | Breathable, CertiPUR-US Certified Foam, Increased Airflow, Removable Cover |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.