Harper Sideboard
| Weight | 151 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 46 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brushed Brown & Pecan |
| Style | Transitional |
| Collection | Harper |
| Features | Storage |
Showing all 10 results
| Weight | 151 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 46 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brushed Brown & Pecan |
| Style | Transitional |
| Collection | Harper |
| Features | Storage |