Hyper-Cotton Performance® Sheet Set – Light Grey / Queen
| Weight | 5.33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 60 × 17 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Grey |
| Collection | Hyper-Cotton |
| Features | Breathable, Powerband, Quick dry, Soft Touch |
San Mateo Nightstand | Gray
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 23 × 28.75 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | San Mateo Nightstand Gry_sm Br 8803 Gray C |
| Style | Transitional |
| Collection | San Mateo |
| Features | Storage |
Ver-Tex Performance® Sheet Set – Light Grey / King/Cal King
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 72 × 17 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Grey |
| Features | Breathable, Instant Cooling, Powerband, Silky Smooth Feel |
