Carriage House Ent. Wall – 3599EC
Description
Description
Product Details
| Weight | 504 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 109″x18″x79″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 504 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 109 × 79 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Carriage House |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Carriage House Credenza – 2844EC-C
Carriage House Swivel Stool Cushion Seat – 2048EC-S
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 17 × 24 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | White |
| Style | Rustic |
| Collection | Carriage House |
| Features | Swivel |
Carriage House Storage Eastern King Bed – 2321EC-EKS
| Weight | 250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 97 × 85 × 68 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Eastern King |
| Collection | Carriage House |
| Features | Storage |
Carriage House Breakfast Nook Set – 0113EC
Carriage House Eastern King Bed – 2321EC-QS
Carriage House Counter Height Breakfast Nook Set – 0114EC
Side Bench – 0113EC-SB
Carriage House 78″ Bar – 1959EC
Carriage House Bench w/ Back, Wood Seat – 1629EC
Carriage House Chair Side Table – 2226EC
Fynn Light Oak Display Cabinet
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 45 × 89 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Modern, Traditional |
| Collection | Fynn |
| Features | Storage |
Michael Alan Showroom
Commerce & Market Open Space Entertainment Console
Melange Mountgomery Four Door Credenza
Tribeca Entertainment Credenza
| Dimensions | 20.5 × 80.38 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Tadon and Barlow |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tribeca |
| Features | Storage |
Foundations Entertainment Credenza
Trianon Entertainment Credenza
| Dimensions | 19.5 × 80 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Engineered Contrast Ebony |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Trianon |
| Features | Storage |
Rune Entertainment Credenza
Monolith Entertainment Credenza
Flora Entertainment Credenza
Cosala 4 Doors & Shelves 93″ TV Stand w/ Dark Brown Finish
Lunula Entertainment Credenza
| Dimensions | 21.38 × 86 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Flaxen |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Linea Entertainment Credenza
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.