Carriage House 78″ Bar – 1959EC
Description
Description
Product Details
| Weight | 77 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36”x36”x36”-42” (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 36 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Carriage House |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Carriage House Ent. Wall – 3599EC
Carriage House Queen Bed – 2321EC-Q
Carriage House Eastern King Bed – 2321EC-QS
Carriage House Breakfast Nook Set – 0113EC
Carriage House Eastern King Bed – 2321EC-EK
Carriage House Storage Eastern King Bed – 2321EC-EKS
| Weight | 250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 97 × 85 × 68 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Eastern King |
| Collection | Carriage House |
| Features | Storage |
Carriage House Bench – 1642EC
Carriage House Bench w/ Back, Wood Seat – 1629EC
Carriage House Counter Height Breakfast Nook Set – 0114EC
Carriage House Swivel Stool Cushion Seat – 2048EC-S
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 17 × 24 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | White |
| Style | Rustic |
| Collection | Carriage House |
| Features | Swivel |
Libations Locker
| Dimensions | 19 × 49 × 77 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cobalt BlackBisque |
| Style | Industrial |
| Collection | Libations |
| Features | Storage |
Lansing Tall Bar Cabinet
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 79 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Lansing |
| Features | Storage |
Dalia PUB TABLES 50507-38/24+90242
| Dimensions | 42 × 37.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | 24 Magnetite |
| Style | Glam |
| Collection | Dalia |
| Features | Leather |
Marquez Bar
Asterisk PUB TABLES 50548-36/69+90247
Dalia PUB TABLES 50507-38/24+90236
| Dimensions | 36 × 37.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | 24 Magnetite |
| Style | Glam |
| Collection | Dalia |
| Features | Leather |
Asterisk PUB TABLES 50548-42/69+90236
Magnolia Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 47 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Boho, Contemporary |
| Collection | Magnolia |
| Features | Storage |
Ventana Bar Cart
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 41 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Blue |
| Style | Boho, Coastal |
| Collection | Ventana |
| Features | Storage |
Perrine Wood Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 41 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.