Madison County 22″ Pier
Experience relaxed sophistication in your living space with our Madison County media and accent collection, expertly crafted using reclaimed pine and gliding barn door accents. The collection’s beautiful design and impeccable construction add a touch of rustic charm to your home, while the gliding barn door accents create a unique and stylish statement.
| Weight | 64.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 22 × 72 in |
| Brand | Jofran |
| Color | White |
| Detail Color | Vintage White |
| Style | Rustic |
| Collection | Madison County |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Madison County Power Nightstand
Madison County Ladderback Chair (2/ctn)
Madison County 32″ Accent Cabinet
Madison County Round To Oval Dining Table
Madison County Extension Dining Table
Madison County Ladderback Counter Stool (2/ctn)
Madison County Dresser Mirror
Madison County Collection 32″ Fireplace
| Weight | 69.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 32 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Vintage Black |
| Style | Rustic |
| Collection | Madison County |
| Features | Customizable |
Madison County Extension Dining Table
Madison County Barn Door Chest
Madison County Harris Coffee Table
Madison County Farmhouse Extension Table
Cornelia Entertainment Credenza
Kintore Entertainment Credenza
Solaria Entertainment Credenza
| Dimensions | 18 × 83.88 × 27.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Storage |
Sereno Entertainment Credenza
Arcadia Entertainment Credenza
Tribeca Entertainment Credenza
| Dimensions | 20.5 × 80.38 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Tadon and Barlow |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tribeca |
| Features | Storage |
Fynn Display Cabinet
Parota 60 Inch TV Stand
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary, Rustic |
Eastman Entertainment Credenza
4 Drawer TV Stand IFD9921STN
Melange Mountgomery Four Door Credenza
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.