Edurton Tray (Set of 2)
Sleek and sculptural, this marble tray puts a casual contemporary twist on both display and dining. It’s a luxe host for keys and other essentials on an entryway table, and equally chic when holding small decorative items. What’s more: its food-safe design allows you to present appetizers and other snacks to guests in stunning fashion.
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 1.5 × 8 in |
| Color | Brown, Light Beige |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like |
| Shade | Light |
| Shape | Square |
| Series Features | Tray. Light beige marble. Food safe. Due do the use of natural materials, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Evonne Lantern
Etney Vase
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.5 × 10.75 × 6.5 in |
| Color | Grey, Slate |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Shade | Light |
| Series Features | Vase. Slate finished cut class. |
| Brand | Ashley Furniture |
Etney Vase
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 13 × 8.5 in |
| Color | Grey, Slate |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Shade | Light |
| Series Features | Vase. Slate finished cut class. |
| Brand | Ashley Furniture |
Gola Antique Bell- Small | Matte Verdigris Finish On Aluminium With Matte Black Base
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!
