Barrell Vase White On White Swirl Murano Glass Vase
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:21.0 W:12.0 D:12.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 12 × 12 × 21 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | White |
| Detail Color | White On White Swirl Murano Glass |
| Style | Indeterminate |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
AIT10018
Category: Accessories
Tags: Accessories, Style Craft, White, White On White Swirl Murano Glass
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Michael Alan Showroom
Gemini – Linen Manual Swivel Glider Recliner
| Dimensions | 33.5 × 33.5 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | White |
| Detail Color | Beige |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gemini |
| Features | Glider, Manual Reclining, Rocking, Swivel |
Harbor Town Rocking Recliner – 010799
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Transitional |
| Collection | Harbor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Rocking |
Michael Alan Showroom
Barolo – Snow Swivel Club Chair
Michael Alan Showroom
Dri-Tec Mattress Protector – California King
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 72 × 18 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | Dri-Tec |
| Features | ., H2Zero® Waterproof Barrier |
Michael Alan Showroom
Outdoor Throw Pillow (21″ x 21″)
| Dimensions | 21 × 21 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Exteriors |
| Features | Fabric |
Michael Alan Showroom
Dri-Tec Mattress Protector – King
| Weight | 5.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 78 × 18 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | Dri-Tec |
| Features | ., H2Zero® Waterproof Barrier |
Foundations Tall Drawer Chest
Michael Alan Showroom
Dri-Tec Mattress Protector – Queen
| Weight | 4.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 60 × 18 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | Dri-Tec |
| Features | ., H2Zero® Waterproof Barrier |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.