Capital Console Table
Elevate your living space with the Capital Console Table by Crestview Collection, a masterpiece of sophisticated simplicity and organic beauty. The natural Mango wood silhouette features a concave edge-design and is enveloped in a soft off-white stain fin
Product Details
| Collection | Capital |
|---|---|
| Material | Wood |
| Style | Transitional |
| Upc Number | 883581226034 |
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 14.5 × 34 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Capital |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Capital Cocktail Table
Capital End Table
Capital Four-Door Sideboard
| Weight | 161.37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 16 × 39 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Capital |
| Features | Storage |
Linea Console Table
Linea Console Table
Acosta Console Table
Perrine Wood Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 55 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Adrian Console Table
Stratton Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Gavin Console
Duncan Console Table
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 70 × 30 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Oslo Console Table
Horizons Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 54 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Coastal, Modern |
| Collection | Horizons |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.