Loft Brown 4 Shelves, Bookcase
| Weight | 110.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 13 × 72.5 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Black |
| Detail Color | Multicolor |
| Style | Industrial |
| Collection | Loft Brown |
| Features | Storage |
Magnolia Black Bookcase
| Dimensions | 39.5 × 15.5 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Magnolia |
| Features | Storage |
