Atmore Side Chair
| Dimensions | 19.7 × 22.5 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Atmore |
| Features | Leather |
Aubrey 5-piece 54″ Round Dining Table Set
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 54 × 30 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Aubrey |
| Features | Fabric |
Aubrey 5-piece 54″ Round Dining Table Set
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 54 × 30 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Brown |
| Style | Craftsman/Mission |
| Collection | Aubrey |
| Features | Leather |
Aubrey 5-piece 54″ Round Dining Table Set, Driftwood
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 54 × 30 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Cream |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Aubrey |
| Features | Fabric |
Aubrey Parsons Chair, Black Finish
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 23.5 × 38.25 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Aubrey |
| Features | Fabric |
