Madison County 60″ Media Console
Experience relaxed sophistication in your living space with our Madison County media and accent collection, expertly crafted using reclaimed pine and gliding barn door accents. The collection’s beautiful design and impeccable construction add a touch of rustic charm to your home, while the gliding barn door accents create a unique and stylish statement.
| Weight | 80.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 60 × 27 in |
| Brand | Jofran |
| Color | White |
| Detail Color | Vintage White |
| Style | Rustic |
| Collection | Madison County |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Madison County Chairside Table
Madison County Barn Door Dresser
Madison County Chairside Table
Madison County Power Desk
| Weight | 46.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 50 × 30 in |
| Brand | Jofran |
| Color | White |
| Detail Color | Vintage White |
| Style | Rustic |
| Collection | Madison County |
| Features | Power |
Madison County Farmhouse Extension Table
Madison County Harris Console Table
Madison County Harris Console Table
Madison County Round To Oval Dining Table
Madison County Power Desk
| Weight | 46.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 50 × 30 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barnwood |
| Style | Rustic |
| Collection | Madison County |
| Features | Power |
Madison County Slatback Counter Stool
Madison County Bench
Madison County 32″ Accent Cabinet
Arcadia Entertainment Credenza
Stratum Entertainment Credenza
Prado Entertainment Credenza
Solaria Entertainment Credenza
| Dimensions | 18 × 83.88 × 27.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Storage |
4 Drawer TV Stand IFD9921STN
Rune Entertainment Credenza
Penrose Entertainment Credenza
Foundations Entertainment Credenza
Barcelona Entertainment Credenza
| Dimensions | 18.75 × 72 × 33.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Modern Glam |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Menton Entertainment Credenza
Lunula Entertainment Credenza
| Dimensions | 21.38 × 86 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Flaxen |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.