Maren Swivel Desk Base
| Weight | 50.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 28 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Sand |
| Style | Cottage |
| Collection | Maren |
| Features | Swivel |
Maren Swivel Desk Top
| Weight | 132.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 64 × 32 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Sand |
| Style | Cottage |
| Collection | Maren |
| Features | Swivel |
Weekender Coastal Living Home Collection Captiva Credenza
| Dimensions | 18 × 85 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Blue |
| Detail Color | White Sand |
| Style | Coastal |
| Collection | Weekender Coastal Living Home Collection |
| Features | Power |
Weekender Coastal Living Home Collection Pacific Grove Dresser
| Dimensions | 19 × 54 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Sand |
| Style | Coastal |
| Collection | Weekender Coastal Living Home Collection |
| Features | Storage |
