Willowbrook B5324-64 Complete King Panel Bed
Description
Description
Product Details
| Dimensions | 82.13″W x 86.75″D x 62″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 208.61cm W x 220.34cm D x 157.48cm H |
| Construction & Features | bolt-on rails |
| Construction & Features | slats with support legs |
| Construction & Features | floor protectors |
Additional information
Additional information
| Dimensions | 86.75 × 82.13 × 62 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | White |
| Detail Color | Egg Shell White w/slight rub through, M10868 Natural Fabric |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Willowbrook B5324 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
B5324-64
Category: Beds
Tags: Beds, Egg Shell White w/slight rub through, M10868 Natural Fabric, Magnussen Home, White
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Willowbrook Wood Queen Panel Bed Footboard SU
Willowbrook Wood King Panel Bed Upholstered Headboard KD
Willowbrook B5324-13 Door Chest
Willowbrook B5324-40 Landscape Mirror
Willowbrook Wood Queen/King Panel Bed Rails SU
Willowbrook B5324-74A Complete Cal.King Panel Storage Bed
Willowbrook B5324-05 Open Nightstand
Willowbrook B5324-65B Complete King Wall Bed w/Upholstered HB
Willowbrook B5324-64A Complete King Panel Storage Bed
Willowbrook Wood Queen Panel Bed Headboard KD
Willowbrook B5324-05T Wood Open Nightstand Hutch w/Lamp SU
Willowbrook B5324-64B Complete King Wall Bed
Serenity Rookery Upholstered Panel Bed
| Brand | Hooker Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, King |
| Color | Brown, White |
| Style | Cottage |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
Cumulus – Cozy Snow Queen Bed 5/0
Antique Multicolor Bed
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown, Multicolor |
| Style | Rustic |
| Features | Wood |
Foundations Panel Bed King
Tribeca Panel Bed
| Brand | Bernhardt |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Beige |
| Style | Modern |
| Features | Fabric |
Dovetail Batten Bed Sun Bleached White
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Features | Wood |
Foundations Panel Bed King
| Dimensions | 88.25 × 83 × 61 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Shale and Linen |
| Style | Rustic Modern |
| Bed Size | King |
| Collection | Foundations |
| Features | Fabric |
Antique Multicolor, King Bed – Antique
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.