Grayson Gray Marble Top
A gray marble table top pulled directly from nature, the Grayson gray marble top beauty and charm to a dining room. Pair with the Grayson Storage Counter Table for a rustic elegant look for farmhouse, transitional or contemporary dining areas.
Features
| Storage | Yes |
|---|
Product Details
| Constructed of Gray marble veneered and engineered wood | Yes |
|---|---|
| 55mm Marble top | Yes |
| Product Size | 60 x 40 x in |
| Dimensions | 40 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Grayson |
| Features | Storage |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Grayson 24″ Counter Stool, Upholstered With Nailhead, Gray
| Dimensions | 24 × 20 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Grayson |
| Features | Fabric |
Grayson 60-inch Gray Marble Top Counter Storage Table
| Brand | Steve Silver |
|---|---|
| Color | Gray |
| Style | Rustic |
| Collection | Grayson |
| Features | Storage |
Grayson 24″ Counter Storage Bench W/nailhead Trim
Grayson Gray Marble Top Server
| Dimensions | 18 × 66 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Grayson |
| Features | Storage |
Horizons Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 74 × 33 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Coastal, Modern |
| Collection | Horizons |
| Features | Storage |
Perrine White Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 68 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Escape Dining 72″ Buffet Server With Stone Top
Sunset D5783-14 Buffet
Astrid Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Astrid |
| Features | Storage |
Eden Server
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 36.25 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dune |
| Style | Rustic |
| Collection | Eden |
| Features | Storage |
Lansing Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 40 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Lansing |
| Features | Storage |
Finnley Four-Door Sideboard
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.